Urban Space

Už je to nejaký ten rok, čo bolo jediné “cool“ miesto v Bratislave Sthoor, roky plynú, nové kaviarne sa otvárajú. Po predposlednej návšteve Bratislavy (domova a urban space), som ostala milo prekvapená, preto som si povedala, že tam musím Jonatána zobrať a urobiť photo-post.
Interiér je presne podľa môjho gusta. Všakoaké kresielka, poničený bábytok, tabuľová stena a milion svetielok. Neprekvapilo ma množstvo ľudí, ale ceny a to šialené horko. Halooo Bratislava! Si veľmi drahá ! Polievka alebo limča za 2,90e ? Fuj … Okrem toho čokoláda ktorú som si objednala chutila ako obyčajná rozpustená čokoška na varenie za 50 centov 🙁 Jonatánová káva s príchuťou gaštanov bola tak sladká, až sa mi lepili pery (nehovoriac že voda naviac žiadna nebola). Musela som si dať dole tielko a obrúskom si pretierať čelo aby som sa nerozpustila. Ale tak … skoro 10/10 dostáva urban space za knihy, ktoré je možno si prezerať či čítať počas usrkávania z kávy.
Nato, že žiadne coolko miesto v BA nepoznám, je toto naozaj pekné, len to chce vychytať trošku ceny, baristov a klimošku … alebo aspoň občas otvoriť dvere :))) Keďže toho doma veľa nepoznám, máte pre mńa nejaký tip na dobré miesto v BA ? 🙂

Related Posts

5 komentářů

  1. Tara P

    Pekne to tam vyzerá no po tvojej recenzii asi (určite) nie dobre chutí:D .. no tak to býva už zvykom dizajn fajn, kvalita nič moc, ceny nezodpovedajú tej "kvalite"..
    Predražené slovensko.. nevadí nájdu sa aj prijateľnejšie ponuky.
    Ja odporúčam Štúr cafe – ceny si síce nepamätám ale cheesecakes tam robia mňami a kávička bola tiež v pohode 🙂

    Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.